“Yorumlar” üzerine 12 yorum

 1. Kursa udemy.com üzerindeki ücretsiz videolar izledikten sonra karar verdim. Ural Hoca konusunda 1 numara kendisinden 20 saat özel ders aldım.

  Cevapla
 2. Biz mesleğimiz nedeni ile autocad ve 3dmax öğrendik okulda. Yanlız iş hayatında solidworks kullanmak gerekli. mimar arkadaşlara ural hocadan eğitim tavsiye ederim. kendisi çok bilgisi.

  Cevapla
 3. Tekstil makineleri yapan bir firmada işe başladım. Firma beni kursa gönderdi internetten udemy.com da ural hocanın videolarından sonra ural hocadan özel ders alma kararı verdim firma sahibi ile görüştüler kursa başladım. şimdi işyerindeki tüm tasarımları imalat resimleri herşeyi ben çiziyorum.

  Cevapla
 4. 4. sınıftayız 2 arkadaş özel ders aldık sınav notum 20 iken 🙂 90 aldık kurs çok faydalı oldu :))

  Cevapla
 5. Bende amerika’dan uzaktan eğitim aldım ural hocadan. kendisi makine tasarımı ve aparat tasarımı eğitimleri aldım. bu konuda eğitim arayanlara tavsiye ederim. ural hoca dan eğitim almalısınız!

  Cevapla
 6. Merhaba ben necati hollanda’da bir firmada teknik ressamlık yapıyorum. firmamızda solidworks kullanıyoruz. temel seviyede bilgim vardı. ileri seviye montaj eğitimleri aldım ural hocamdan kendsine verdiğim kurs ücreti anamın sütü kadar helaldir.

  Cevapla
 7. Ural HOCA detaylı ve bilgilendirici bir anlatımı var. Takıldığınız yerde çözüm bulmak için uzaktan bağlanıp konu ile ilgili takıldığım yer olduğunda yardımcı oluyor bu çok güzel bir destek bizler gibi yeni solidworks öğrenmeye çalışanlara bence çok vakit kaybetmeden ural hocamızdan eğitim alın!

  Cevapla
 8. Youtube videoları arasında dolaşırken tanıştım ural hocanın ses tonu ile 🙂 sonra bir kaç videosunu izledikten sonra eğitim için iletişim kurdum ve hızlıca eğitimi planladık 10 ders ileri montaj modelleme eğitimi almıştım. bu arada solidworks programında bilmediğim bazı ekstra şeyleride kurs bitmesine rağmen ural hocam uzaktan bağlanıp yardımcı ve destekçi oluyor sadece pc başında olması yeterli kendisinin. herkese tavsiye ederim pişman olmazsınız.

  Cevapla
 9. Ural hocam la tanıştığım için çok memnun oldum. Sohbet şeklin de, dersi anlatması, tekrar tekrar konuyu tekrarlaması gayet güzeldi. Gayet sabırlı ve eğitici bir öğretmendir. Bilgilerinden yararlandığım için de ayrıca mutlu oldum . solidworks programlarını da öğrenmiş bir şekil de mezun oldum.

  Cevapla
 10. Ural Hocam’dan 20 saatlik solidworks özel ders paketi satın aldım güzel bir eğitimdi hocamızda çok başarılı çok bilgili iyi bir hocadır. herkese ural hoca’dan ders almasını tavsiye ederim.

  Cevapla
 11. Ural Hoca gerek kişilik gerek eğitim anlamında mükemmel bir insan. Kendisinden aldığım proje kapsamında 10 saatlik eğitim boyunca sıfırdan sonuna kadar bana nasıl yapılır nasıl üretilir herşeyi detaylıca anlattı. Bende ilerde ural hocam kadar bilgili olmak istiyorum. solidworks için ural hocayı tercih edebilirsiniz.

  Cevapla
 12. Adım adım tasarım aşama videoları çok güzel kalıcı bilgi oluyor çok teşekkürler.

  Cevapla

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WeCreativez WhatsApp Support
Kurslar hakkında sorunuz varsa bana sormaktan çekinmeyin! HIZLICA cevaplıyorum
👋 Merhabalar! Ben Ural HOCA