SolidWorks Özel Eğitim

İçindekiler Tablosu

SolidWorks Özel Eğitim

SolidWorks Özel Eğitim
SolidWorks Özel Eğitim

SolidWorks Özel Eğitim

Öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılamak için tasarlanmış uygun maliyetli eğitim hizmetleri

2012 yılından beri, müşterilerimize üretkenliklerini artırmak için çözümler sunmaya kendini adamıştır. Türkiye’de önde gelen 3D tasarım eğitimi sağlayıcısı olarak; pazara giriş sürenizi, maliyetleri azaltmanıza ve kaliteyi artırmanıza yardımcı olmaya kararlıyız.

İş Başında Koçluk

SolidWorks Özel Eğitim

İster bulunduğunuz yerde ister çevrimiçi ortamda bir uzmandan koçluk alarak üretkenliği koruyun.

Nasıl çalışır

Eğitim için ofisten günlerce uzaklaşmak bir seçenek değilse, gelin size gelelim. Sertifikalı bir SOLIDWORKS Uygulama Mühendisi ile özelleştirilmiş iş başında koçluk ile eşleştirilmiş ileri düzey eğitim alın.

Koçluk hizmetimiz, belirli bir zorlukla karşılaşan SOLIDWORKS kullanıcısı için uygun ve mükemmeldir . İhtiyaçlarınıza çözümler bulmanıza yardımcı olmak için projenizi sizinle birlikte inceleyeceğiz, koçluk ya yerinde ya da çevrimiçi olarak canlı olarak verilebilir. Koçluk günleri, takviminize ve proje son tarihlerinize uyacak şekilde planlanır.

SolidWorks Özel Eğitim

Neler Dahil

 • Gereksinimlerinizi belirlemenize yardımcı olacak sizin veya ekibiniz için Eğitim İhtiyaç Değerlendirmesi .
 • Kendi kritik 3D Projeleriniz üzerinde çalışan kişiselleştirilmiş eğitim içeriği .
 • Sizin veya ekibiniz için en etkili eğitim yöntemiyle uygun teslimat formatı . Bu, zamanınızı daha iyi karşılamak için daha kısa canlı çevrimiçi oturumları içerebilir.
 • Yeni becerilerin benimsendiğinden emin olmak için koçluk seanslarını takip edin.

Yararlar

SolidWorks Özel Eğitim

 • Ofisinizden ayrılmak zorunda kalmadan üretkenliğinizi koruyun.
 • En iyi uygulamaları hemen iş yerinizde uygulayın.
 • Özel derslerle aşırı bilgi yüklemesini en aza indirin ve öğrenmeye katılımı sürdürün.
 • SOLIDWORKS yazılımını veya 3D Yazıcınızı kullanmanın yeni fikirleri ve yolları üzerinde beyin fırtınası yaparken ekip oluşturmaya katılın.
 • Tasarım ve şirket süreçlerinizi geliştirin ve iyileştirin.

Esnek Özel Eğitim

SolidWorks Özel Eğitim

SOLIDWORKS Eğitim programları “tek beden bir eğitim” değildir. Bu nedenle, eğitim deneyiminizi kişiselleştirmek için esnek bir eğitim yaklaşımı geliştirdik. Kapsamlı bir eğitim ürünleri ve çözümü sunar. Öğrenim gereksinimlerinize ve bütçenize uyacak şekilde özelleştirilmiş eğitim sunuyoruz.

Kişiye Özel Eğitim

SolidWorks Özel Eğitim

Özel eğitim çözümümüz, özel ihtiyaçlarınızı hedeflemek için tasarlanmış bir öğrenme yolu ve kurs içeriği sağlar.

Yalnızca ihtiyacınız olan ilgili kurs modüllerini seçmek için sizinle işbirliği yapacağız.

İşte nasıl çalıştığı:

 • Kullanıcılarınızla derinlemesine bir üretkenlik değerlendirmesi gerçekleştirir.
 • Sonuçlara dayalı olarak , Ekibinizin hedeflerinize ulaşmak için ihtiyaç duyduğu ilgili kurs modülleriyle bir öğrenme yolu tasarlamak için sizinle işbirliği yapacağız.
 • Sertifikalı Eğitmen, size özel eğitiminizi ya bulunduğunuz yerde, web üzerinden ya da bir SolidWorks Uzmanı eğitim yerinde verecektir.

SolidWorks Özel Eğitim

Kurumsal Eğitim

SolidWorks Özel Eğitimleri

Kurumsal Eğitim Programı, şirketinizin büyümesini destekleyen rekabetçi bir iş gücü oluşturmak için size yetenek geliştirmeye yönelik basit bir çözüm sunar. Bu program, tek bir verimli satın alma ile kapsamlı bir eğitim çözümü sunarak idari çabalarınızı azaltır. Eğitim Ekibimiz ayrıca, dahili programlarınızla eşleşen bir zamanlama ve raporlama sürecini uyarlamak için sizinle birlikte çalışacaktır.

Kurumsal eğitim günleri, herhangi bir yerde, herhangi bir çalışan tarafından halka açık olarak sunulan yüz yüze veya canlı çevrimiçi kurslara katılmak için kullanılabilir . Kurs seçimi, SOLIDWORKS Design , Simulation , PDM ve Genel eğitim programında görülen diğer kurs tekliflerini içerir .

Sipariş başına minimum 20 kurumsal eğitim günü satın alınması gerekmektedir ve eğitime 12 aylık süre içerisinde katılım sağlanmalıdır. Kurumsal eğitim günleri özel grup veya bire bir eğitimler için geçerli değildir.

SolidWorks Özel Eğitim

Özelleştirilmiş Eğitim Müfredatı

SolidWorks Özel Eğitim

Çalışanlarınız için özel eğitim programına ihtiyacınız varsa, bu hizmeti de sağlayabiliriz. Eğitimenimiz, mevcut eğitim kurslarını özelleştirebilir ve hatta işiniz için özel olarak yepyeni eğitim müfredatı oluşturabilir.

Geçmişte , müşterilerin çalışanların takip etmesi gereken metodolojiler ve en iyi uygulamalarla eşleşen, role özel ve yazılıma özel eğitim müfredatı oluşturduk. Ders kılavuzları ve destekleyici video içeriği de geliştirilebilir ve öğrenim yönetim sisteminize entegre edilebilir.

SolidWorks Özel Eğitim Kahve Fincanı

SolidWorks Özel Eğitim Tenis Topu

SolidWorks Özel Eğitim Çiçek Vazosu

SolidWorks Özel Eğitim Futbol Topu

SolidWorks Özel Eğitim

Solidworks Nedir?

Robotik, elektronik, bilgisayar ve kontrol sistemlerinin birleşimi olan mekatronik, akıllı telefonlardan kendi kendine giden arabalara kadar çeşitli harika ürünler ortaya çıkardı. Bu ürünleri yaratmak için dijital olarak modellenmeleri ve geliştirilmeleri gerekiyor.

Katı modelleme, bilgisayar destekli tasarım ve bilgisayar destekli mühendislik programı olan SOLIDWORKS, mekatronik mühendisleri için en popüler yazılım seçeneklerinden biridir.

SOLIDWORKS gibi programlar, Mekatronik alanındaki herkesin çalışması için hayati öneme sahiptir. SOLIDWORKS yazılım çözümleri, bağlantılı bir tasarım oluşturmak için mekanik, elektrik ve elektronik mühendisleri tarafından kullanılır.

Programlar paketi, tüm mühendisleri iletişim halinde tutmayı ve tasarım ihtiyaçlarına veya değişikliklerine cevap verebilmeyi amaçlamaktadır.

SOLIDWORKS, MIT mezunu Jon Hirschtick tarafından üretildi ve 1997’de Dassault Systems devraldı Yazılım artık hem 2D hem de 3D tasarım için kullanılabilen bir dizi programı kapsıyor. SOLIDWORKS, baştan sona mekatronik sistemleri geliştirmek için kullanılır.

Yazılım, ilk aşamada planlama, görsel fikir oluşturma, modelleme, fizibilite değerlendirmesi, prototipleme ve proje yönetimi için kullanılır. Daha sonra mekanik, elektrik ve yazılım öğelerinin tasarımı ve yapımı için kullanılır.

Son olarak yazılım, cihaz yönetimi, analitik, veri otomasyonu ve bulut hizmetleri dahil olmak üzere yönetim için kullanılabilir.

SOLIDWORKS’ün ürünleri şunlardır:

CircuitWorks: Mühendislerin devre kartlarının doğru 3B modellerini oluşturmasını sağlayan elektronik bir CAD / ECAD tercümanı.

CAM: SOLIDWORKS CAD’in tüm sürümlerine yönelik bir eklenti. Tasarımlarınızı ilerletme amacıyla üretilebilirliğe katkı sağlar.

Electrical 3D: 3D bir tasarım içindeki elektrikli tasarım öğelerini otomatik olarak birbirine entegre etmek için yönlendirme araçlarını kullanmanıza imkân sağlar.

Simulation: CAD tasarımlarının sanal ortamdaki hallerini test eder ve bir ürünün gerçek teki fiziksel hareketlerini tahmin eder.

Visualize: Fotoğraf kalitesinde, içeriği en pratik şekilde geliştirmek için 3D CAD kullanın.

Solidworks Kullanım Alanları Nerelerdir?

SOLIDWORKS, baştan sona mekatronik sistemleri geliştirmek için kullanılır. Yazılım, ilk aşamada planlama, görsel fikir oluşturma, modelleme, fizibilite değerlendirmesi, prototipleme ve proje yönetimi için kullanılır.

Yazılım daha sonra mekanik, elektrik ve yazılım öğelerinin tasarımı ve yapımı için kullanılır.

SolidWorks Özel Eğitim

Neden SOLIDWORKS Öğrenmeliyiz? Solidwork Nerelerde Kullanılır?

Muhteşem ürünlerin hepsi mükemmel bir tasarıma dayanır. Gerekli araçları ve geliştirmeleri sağlayarak, SolidWorks tasarımlarınızı çok daha kaliteli ve uygun maliyetlerle üretime geçirir. 3B CAD yazılımıyla üretilen SolidWorks modelleri, dikkate alınması gereken şeylerdir.

Bu şekilde 3B modeller oluşturmak basittir. Bu 3B yazdırma imkanından yararlanmak için başka nedenler de vardır.

Tasarımın her bir parçasına bakabilir, paraziti kontrol edebilirsiniz; zamandan ve paradan tasarruf sağlar ve gerekli prototip sayısını azaltır. Tüm bunlar bildiğiniz tüm tasarım sürecini hızlandıracak ve üretkenliği artıracaktır.

Sofistike tasarımlar oluşturmak için öğrenebilirsiniz. Yenilikçi ürünler geliştirmek için bir sistem oluşturmak, kullanımı kolay ve güçlü tasarım yetenekleri, çizim, animasyon, tasarım analizi, oluşturma, maliyet tahmini ve dosya yönetimi için bir dizi araçla birleştirilir.

Bunun sonucu, artan üretkenlik, daha düşük maliyetler ve daha hızlı pazara sunma süresidir.

Tasarlama süresini hızlandırır ve 3B modeller oluşturmanızı sağlar.

SolidWorks CAD yazılımı ile içe aktarılan görüntüleri, basit çizimleri ve taranmış 3B verilerini kullanarak hızlı bir şekilde 3B modellemeye başlayabilirsiniz.

Solidwork Özel Dersleri

Makine mühendisi ya da bilişim teknolojileri eğitimi mi alıyorsunuz?

Ya da kariyerinizde sizi bir adım ileriye taşıyacak yetenekler mi edinmek istiyorsunuz?

Solidworks öğrenmeye karar vermek harika bir fikir! Tıpkı sizin gibi bir merakla SolidWorks öğrenmeye başlamış ve öğrendikten sonra da öğretmeye başlayan birçok eğitmen sitemizde ders veriyor. Onlardan biriyle tanışarak ders almaya başlayabilirsiniz.

Bütçenize ve taleplerinize uygun eğitmene ulaşmak çok kolay, çünkü  geniş bir öğretmen portfolyosuna sahip.

Branşı seçtikten sonra dilediğiniz filtreleme işlemini yaparak tercih ettiğiniz eğitmene ders talebi yollayabilirsiniz. Ya da genel ders talebi oluşturabilirsiniz, böylece birçok eğitmen sizinle iletişime geçer.

Solidwork Özel Ders Fiyatları?

Solidworks özel ders ücretleri eğitmenlerin tercihlerine göre belirlenmektedir. 150TL – 300TL aralığında olan özel ders ücretleri eğitmenin deneyimleri, şehir, ders süresi gibi birkaç faktöre bağlı olarak değişir.

Solidworks Dersi Fiyatları Nelerdir?

Solidworks derslerinin ortalama ücreti: 72₺’dır. Solidworks dersi fiyatları 150TL – 300TL arasında değişiklik göstermektedir.

Bu değişken fiyatların sebebi eğitimi veren kişinin bulunduğu lokasyon, ders içinde sağladığı imkanlar, tecrübeleri, talep edilme oranı ve aldığı eğitimlerdir.

Solidworks Derslerini Nereden Alabilirim?

SolidWorks Özel Eğitim

Solidworks Öğrenmek İçin Kaç Saat Ders Almalıyım?

Solidworks dersini alacak kişinin bu yazılım diline olan ilgisi, geçmişten gelen bilgileri, pratik yapma imkanları ve dersi veren kişinin ders işleme yöntemleri gibi faktörler Solidworks dersini kaç saat alarak öğrenebileceğinizi etkiler.

Solidworks dersiyle bu yazılım dilini ve programı öğrenmek ortalama olarak 10 ile 20 saat ders alarak ve bu uygulamalı dersleri pratiklerle pekiştirerek mümkündür.

SolidWorks Eğitim

SolidWorks Eğitimi Hakkında

SOLIDWORKS UZMANI.COM, her program ve deneyim seviyesi için Profesyonel SOLIDWORKS eğitim seçenekleri sunar. İster SOLIDWORKS’e yeni başlıyor olun ister analiz, elektrik tasarımı, görselleştirme, veri yönetimi veya bunların arasında herhangi bir şeyle ilgili özel eğitime ihtiyacınız varsa SOLIDWORKS UZMANI.COM ’da ihtiyacınıza uygun bir SOLIDWORKS eğitim kursu bulunmaktadır.

SolidWorks Eğitim Çalışma Metodları Nedir?

Sınıf Eğitimleri

SolidWorks eğitimlerini çalışma istasyonları bilgisayarlarında, alanında uzman eğitmenden grup olarak alındığı eğitimdir. Uluslararası eğitim sistemleri kullanılarak hazırlanmış AR-GE  , ÜR-GE ye yönelik eğitim içeriği ile Türkiye genelinde her ilden eğitimlerimize katılabilirsiniz.

Avantajları:

 • Uygun maliyetli eğitim
 • Öğrenme odaklı ofis dışı
 • Sorular ve geri bildirimler yoluyla daha fazla bilgi

SolidWorks Özel Eğitim

Online Eğitim

İnternet üzerinden sanal sınıflarda canlı olarak yapılan eğitimlerimizde, ekran paylaşımı ve mikrofon katılımı ile sınıf ortamı deneyimi yaşarsınız. Katılımcıların uluslararası eğitim sistemi ile canlı geri bildirim ve çalışmalar için zaman kazanabileceği etkileşimli bir öğrenme ortamıdır.

Avantajları

 • Uygun maliyetli eğitim
 • Bulunduğunuz yerden uzmanından eğitim
 • Online kurslar genellikle yarım günlük oturumlardır

SolidWorks Özel Eğitim

Yerinde Eğitim

İş yerinizden çıkmadan alanında uzman Uygulama Mühendisleri ile özelleştirilmiş eğitim imkanı sağlar. Yerinde ya da online olarak eğitimlerimizi sizin takviminize ve projenize uyacak şekilde ekiplerinize ve bireysel kullanıcılar için uygulanabilmektedir.

Avantajları

 • Firmada bulunan sınıfınızı kullanın
 • Aynı eğitimi aynı anda almalarını sağlayarak ekibinizi aynı bilgi düzeyine getirin
 • Esnek planlama seçeneklerinde yararlanın

Daha Fazla Bilgi

SolidWorks Özel Eğitim

SolidWorks Eğitim Süresi Nedir?

Solidworks programı çok yaygın bir yazılım olduğu ve içindeki modüller çok fazla olduğu için bu sorunun cevabını verebilmek için hangi modül eğitimi alacağınızı bilmek ve ona göre eğitim saatlerini belirlememiz gerekir. SolidWorks Dünya genelinde eğitimlerini aşağıdaki standartlarda gün sayısı olarak belirlemiştir. SolidWorks Uzmanı olarak’da bizler bu eğitim sistemini tavsiye etmekte ve önermekteyiz. Bu eğitim daha önce denenmiş ve başarılı olmuş bir öğrenme müfredatı olduğu için bu konuda öneride bulunuyorum.

SOLIDWORKS TEMEL EĞİTİMİ

Yeni başlayanlar veya bilgilerini tazelemek isteyenleri hedefleyen bu kursumuz SOLIDWORKS 3B CAD yazılım paketinin başarılı bir şekilde kullanılmasının temelini oluşturan beceri ve kavramların geliştirilmesini sağlar.

SOLIDWORKS İLERİ PARÇA MODELLEME EĞİTİMİ

Tasarım yeteneklerinizi bir üst seviyeye taşımak ister misiniz? SOLIDWORKS İleri Parça Eğitimi ile verimliliğinizi arttırın.

SOLIDWORKS TEKNİK RESİM EĞİTİMİ

Kalıp tasarımı için özelleştirilmiş araçlar sunan SOLIDWORKS, benzersiz kolaylık ve hız kazanmanızı sağlar. Kalıp tasarım araçlarını keşfetmek için eğitimlerimizi kaçırmayın!

SOLIDWORKS SAC LEVHA EĞİTİMİ

Katılımcılara geniş konu yelpazesi ile ileri sac parça modelleme komutlarının anlatıldığı eğitimde katı parçaların saca dönüştürülmesi, sıvama aracı tasarımı, montaj ortamında referanslı sac parça modellemesi, kütüphane unsurunu kaydetme ve denklemli sac parça tasarımı konularını içerme

SOLIDWORKS KALIP TASARIMI EĞİTİMİ

Kalıp tasarımı için özelleştirilmiş araçlar sunan SOLIDWORKS, benzersiz kolaylık ve hız kazanmanızı sağlar. Kalıp tasarım araçlarını keşfetmek için eğitimlerimizi kaçırmayın!

SOLIDWORKS PROFİL EĞİTİMİ

Eğitim profiller de kaynak modelleme ve dikişsiz boru takımları ile çalışması olarak iki ana grupta işlenir. Standard harici profil kaydetme, kesim listesi oluşturulması ve profillerin teknik resme aktarılması konularını içerir.

SOLIDWORKS YÜZEY EĞİTİMİ

Yüzey modelleme deneyimini SOLIDWORKS ‘un kullanıcı dostu arayüzü ile tekrardan keşfedin! Zorlu yüzeylerde dahi mükemmel sonuçlar için bu eğitimimiz sizlerle.

SOLIDWORKS MONTAJ MODELEME EĞİTİMİ

SOLIDWORKS ‘un sezgisel montaj araçları; hızlı, kusursuz ve keyifle tasarımların montajlanmasını sağlar. Mükemmel tasarımlar için montaj eğitimlerimiz sizlerle.

SOLIDWORKS BORULAMA EĞİTİMİ

SOLIDWORKS Borulama için özelleştirilmiş araçlarla, hızlı ve kusursuz tasarımlar oluşturmanızı sağlar.

SOLIDWORKS STATİK ANALİZ EĞİTİMİ

SOLIDWORKS Borulama için özelleştirilmiş araçlarla, hızlı ve kusursuz tasarımlar oluşturmanızı sağlar.

SOLIDWORKS CAM STANDARD EĞİTİMİ

SOLIDWORKS sadece CAD araçları değil başarılı takım yolları almanız için CAM araçlarını da barındırır. CAM Eğitimi ile CNC tezgahınıza hükmedin!

SolidWorks Özel Eğitim

SolidWorks Eğitim kimler almalıdır?

 • Öğrenciler ( Teknik Okullar)
 • Teknisyenler
 • Teknikerler
 • Mühendisler
 • Teknik Öğretmenler
 • Çizime ve Tasarıma İlgi Duyan Herkes Katılabilir

SolidWorks Eğitim neler öğreneceksiniz?

 • SolidWorks Arayüzünü öğreneceksiniz.
 • SolidWorks ile Teknik resim üzerinden 2d çizimler yapabileceksiniz.
 • SolidWorks sayesinde Teknik resim üzerinden 3d katı modellemeler tasarlayabileceksiniz.
 • SolidWorks ile 3D parça ve montajların Teknik Resim ve imalat için gerekli resimlerini oluşturabileceksiniz.
 • SolidWorks ile Temel anlamda çizdiğiniz parçaları montajlayabileceksiniz.
 • SolidWorks ile Sac Levha Tasarımları tasarlayabilir ve büküm ve açınım hesapları oluşturabileceksiniz.
 • SolidWorks ile Animasyon Oluşturup Hareket Analizini Gerçekleştirebileceksiniz.
 • SolidWorks becerinizi özgeçmişinize gönül rahatlığıyla eklemiş olacaksınız.
 • Solidworks sayesinde Analitik Düşünme tarzında büyük gelişme sağlayacaksınız.
 • SolidWorks ile iş hayatınızda kolay yada zor ayırt etmeksizin tüm seviyede parçaları yada tasarımları çok rahat şekilde çizebileceksiniz.
 • SolidWorks tüm modülleri ile istediğiniz sektörde çalışma fırsatı yakalayabileceksiniz.
 • SolidWorks Eğitimi ile Kendinizi geliştirdikçe kendinize Özgün tasarımlara imza atabileceksiniz.
 • SolidWorks Eğitimi sayesinde kendinize birikim katarak bu birikimleri iş hayatınızda kolaylıkla uygulayabileceksiniz.

Solidworks Eğitim için gereksinimler nelerdir?

 • SolidWorks Programı
 • Temel seviyede bilgisayar ( PC ) bilgisi gereklidir.
 • SolidWorks hakkında ön bilgiye ihtiyaç yoktur. Eğitim sürecinde öğrenilmesi gerekilenler sizlerle paylaşılacaktır.

SolidWorks Özel Eğitim

SolidWorks Eğitimi alan mezunlar neler söylediler?

Solidworks Özel Ders

Solidworks Özel Ders

Ahmet | Makine Mühendisi

Kursa udemy.com üzerindeki ücretsiz videolar izledikten sonra karar verdim. Ural Hoca konusunda 1 numara kendisinden 20 saat özel ders aldım.

Solidworks Eğitimi

Solidworks Eğitimi

Aslı | Mimar

Biz mesleğimiz nedeni ile autocad ve 3dmax öğrendik okulda. Yanlız iş hayatında solidworks kullanmak gerekli. mimar arkadaşlara ural hocadan eğitim tavsiye ederim. kendisi çok bilgisi.

Solidworks Kursu

Solidworks Kursu

Kerim | Makine Teknikeri

Tekstil makineleri yapan bir firmada işe başladım. Firma beni kursa gönderdi internetten udemy.com da ural hocanın videolarından sonra ural hocadan özel ders alma kararı verdim firma sahibi ile görüştüler kursa başladım. şimdi işyerindeki tüm tasarımları imalat resimleri herşeyi ben çiziyorum.

Solidworks Eğitimi

Solidworks Eğitimi

Nazlı | Makine Mühendisi

4. sınıftayız 2 arkadaş özel ders aldık sınav notum 20 iken 🙂 90 aldık kurs çok faydalı oldu :))

Solidworks Özel Ders

Solidworks Özel Ders

Ali CAN | Mühendis 

Bende amerika’dan uzaktan eğitim aldım ural hocadan. kendisi makine tasarımı ve aparat tasarımı eğitimleri aldım. bu konuda eğitim arayanlara tavsiye ederim. ural hoca dan eğitim almalısınız!

Solidworks Özel Ders

Solidworks Özel Ders

Necati | Teknik Ressam 

Merhaba ben necati hollanda’da bir firmada teknik ressamlık yapıyorum. firmamızda solidworks kullanıyoruz. temel seviyede bilgim vardı. ileri seviye montaj eğitimleri aldım ural hocamdan kendsine verdiğim kurs ücreti anamın sütü kadar helaldir.

SolidWorks Özel Eğitim

SolidWorks Eğitimi Sonrasında Nerelerde İş Bulabilirim?

MOBİLYA SEKTÖRÜNDE SOLIWORKS Uzmanı OLARAK ÇALIŞABİLİRSİNİZ.

Aşağıdaki gibi ofis masası tasarımları yapabilir. ve firmaya tasarımdan imalata tüm süreçlerinde solidworks bilginiz ile hatasız üretim avantajları sağlayabilirsiniz.

SOLIDWORKS İLE OFİS MASASI NASIL TASARLANIR? EĞİTİM VİDEOMUZ İZLEYİN!

TAKI SEKTÖRÜNDE SOLIWORKS Uzmanı OLARAK ÇALIŞABİLİRSİNİZ.

Aşağıdaki gibi Yüzük , küpe , kolye ve aksesuar tasarımları yapabilir. ve firmaya tasarımdan imalata tüm süreçlerinde solidworks bilginiz ile hatasız üretim avantajları sağlayabilirsiniz.

SOLIDWORKS İLE BİLEZİK NASIL TASARLANIR? EĞİTİM VİDEOMUZ İZLEYİN!

KALIP SEKTÖRÜNDE SOLIWORKS Uzmanı OLARAK ÇALIŞABİLİRSİNİZ.

Aşağıdaki gibi plastik enjeksiyon kalıp tasarımları yapabilir. ve firmaya tasarımdan imalata tüm süreçlerinde solidworks bilginiz ile hatasız üretim avantajları sağlayabilirsiniz.

SOLIDWORKS İLE PLASTİK ENJEKSİYON KALIP NASIL TASARLANIR? EĞİTİM VİDEOMUZ İZLEYİN!

EV ALETLERİ SEKTÖRÜNDE SOLIWORKS Uzmanı OLARAK ÇALIŞABİLİRSİNİZ.

Aşağıdaki gibi saç kurutma makinesi tasarımları yapabilir. ve firmaya tasarımdan imalata tüm süreçlerinde solidworks bilginiz ile hatasız üretim avantajları sağlayabilirsiniz.

SOLIDWORKS İLE PLASTİK ENJEKSİYON KALIP NASIL TASARLANIR? EĞİTİM VİDEOMUZ İZLEYİN!

AYAKKABI SEKTÖRÜNDE SOLIWORKS Uzmanı OLARAK ÇALIŞABİLİRSİNİZ.

Aşağıdaki gibi Ayakkabı Taban tasarımları yapabilir. ve firmaya tasarımdan imalata tüm süreçlerinde solidworks bilginiz ile hatasız üretim avantajları sağlayabilirsiniz.

SOLIDWORKS İLE AYAKKABI TABANI NASIL TASARLANIR? EĞİTİM VİDEOMUZ İZLEYİN!

OTOMOBİL SEKTÖRÜNDE SOLIWORKS Uzmanı OLARAK ÇALIŞABİLİRSİNİZ.

Aşağıdaki gibi Araç Koltuk tasarımları yapabilir. ve firmaya tasarımdan imalata tüm süreçlerinde solidworks bilginiz ile hatasız üretim avantajları sağlayabilirsiniz.

SOLIDWORKS İLE ARAÇ KOLTUĞU NASIL TASARLANIR? EĞİTİM VİDEOMUZ İZLEYİN!

SolidWorks Özel Eğitim

Yukardaki sektör sizlere solidwoks programı ile ne kadar farzla sektörde çalışabileceğinizi örneklemek adına eklenmiştir. Bu örnekleri çoğaltabilirsiniz. Nasıl Tasarlanır serisi eğitim videoları bölümünde her sektörden tasarımlar nasıl yapıldıklarını takip edebilirsiniz. Sizleri kahve içmeye bekliyorum. Size özel eğitim programı ile sektörde aranılan SOLIDWORKS UZMANI olmanızı sağlayacak bu teklifi kaçırmayın 🙂

solidworks eğitim
solidworks eğitim

 

WeCreativez WhatsApp Support
Kurslar hakkında sorunuz varsa bana sormaktan çekinmeyin! HIZLICA cevaplıyorum
👋 Merhabalar! Ben Ural HOCA