Sehpa Nasıl Tasarlanır?

Herkese merhaba ben URAL HOCA;

Web sitemizi ilk kez ziyaret ediyorsanız kısaca hakkımızda bilgiler vermek istiyorum. Web sitemiz SolidWorks Programı ile ilgili tasarımların nasıl tasarlanıldığını öğreten ve gerekli koşullar sağlandığında bu ürünlerin tasarım konusunda danışmanlık hizmetleri veren bir eğitim blogudur.  Bu blog ile solidworks programı ile her sektörde sınırsız tasarım konusunda deneyimler kazanabilir ve kendinizi geliştirecek bir çok yeni etkili tasarım teknikleride öğrenebilirsiniz.

Sehpa Nasıl Tasarlanır?

Bu yazımızda sizlere 6 farklı sehpa tasarımı ile ufkunuzu açmak ve tasarım dünyanıza katkı sağlamak adına tasarımlar oluşturduk.

SolidWorks Sehpa Tasarımı 01

SolidWorks Sehpa Tasarımı 02

SolidWorks Sehpa Tasarımı 03

SolidWorks Sehpa Tasarımı 04

SolidWorks Sehpa Tasarımı 05

SolidWorks Sehpa Tasarımı 06

Gördüğünüz üzere bu modellerin hepsi solidworks programı ile modellenmiş ve Yine solidworks visualize ile gerçekçi render görünüşler alınarak üretilmiş gibi gerçekçi görünüşler ile ürünü daha PC tasarım ortamından üretilmiş gibi kendi web sitenizde müşterilerinize sunabilirsiniz.

SolidWorks Uzmanı olarak bu tarz tasarımları öğrenmek isteyen kursiyerlerimize kapımız hep açıktır. Mayıs 2022 itibari ile Dünya genelinde 14 farklı dilde 52 farklı ülkeden öğrenciye eğitimler verdik. Bu sayı gün geçtikçe coğalmakta ve her gün yeni bir öğrenciye hayatında kazanç sağlayacak tasarım teknikleri öğretmeye yol gösterici olmaya devam ediyoruz.

SolidWorks Eğitimlerimize katılmak için lütfen https://solidworksuzmani.com/ucretler/ size uygun paketi seçin ve formu doldurun. En kısa sürede eğitmenimiz sizinle iletişime geçecektir.

İlave olarak ise; Dünyanın bir çok ülkesinden tasarım hizmeti almak isteyen kendine has tasarımlar tasarlatmak isteyen firmalara ise tasarım desteği veriyoruz. Şimdiye kadar bir çok farklı ülkeden firmaya yada girişimciye tasarım danışmanlığı ve tasarım hizmeti vermekten keyif aldık.

Sehpa Nasıl Tasarlanır? , Sehpa Nasıl Tasarlanır? ,

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WeCreativez WhatsApp Support
Kurslar hakkında sorunuz varsa bana sormaktan çekinmeyin! HIZLICA cevaplıyorum
👋 Merhabalar! Ben Ural HOCA
%d blogcu bunu beğendi: