Ofis Masası Nasıl Tasarlanır?

Ofis Masası Nasıl Tasarlanır?

Herkese merhaba ben URAL HOCA;

Web sitemizi ilk kez ziyaret ediyorsanız kısaca hakkımızda bilgiler vermek istiyorum. Web sitemiz SolidWorks Programı ile ilgili tasarımların nasıl tasarlanıldığını öğreten ve gerekli koşullar sağlandığında bu ürünlerin tasarım konusunda danışmanlık hizmetleri veren bir eğitim bloğudur. Bu blog ile solidworks programı ile her sektörde sınırsız tasarım konusunda deneyimler kazanabilir ve kendinizi geliştirecek bir çok yeni etkili tasarım teknikleride öğrenebilirsiniz.

Bu yazımızda sizlere 6 farklı sehpa tasarımı ile ufkunuzu açmak ve tasarım dünyanıza katkı sağlamak adına tasarımlar oluşturduk.

SolidWorks Ofis Masa Tasarımı

SolidWorks Ofis Masası Tasarımı

 

SolidWorks Ofis Masa Tasarımları

SolidWorks Ofis Masa Nasıl Tasarlanır?

Gördüğünüz üzere bu modellerin hepsi solidworks programı ile modellenmiş ve Yine solidworks visualize ile gerçekçi render görünüşler alınarak üretilmiş gibi gerçekçi görünüşler ile ürünü daha PC tasarım ortamından üretilmiş gibi kendi web sitenizde müşterilerinize sunabilirsiniz.

SolidWorks Uzmanı olarak bu tarz tasarımları öğrenmek isteyen kursiyerlerimize kapımız hep açıktır. Mayıs 2022 itibari ile Dünya genelinde 14 farklı dilde 52 farklı ülkeden öğrenciye eğitimler verdik. Bu sayı gün geçtikçe coğalmakta ve her gün yeni bir öğrenciye hayatında kazanç sağlayacak tasarım teknikleri öğretmeye yol gösterici olmaya devam ediyoruz.

SolidWorks Eğitimlerimize katılmak için lütfen https://solidworksuzmani.com/ucretler/ size uygun paketi seçin ve formu doldurun. En kısa sürede eğitmenimiz sizinle iletişime geçecektir.

İlave olarak ise; Dünyanın bir çok ülkesinden tasarım hizmeti almak isteyen kendine has tasarımlar tasarlatmak isteyen firmalara ise tasarım desteği veriyoruz. Şimdiye kadar bir çok farklı ülkeden firmaya yada girişimciye tasarım danışmanlığı ve tasarım hizmeti vermekten keyif aldık.

Ofis Masası Nasıl Tasarlanır? , Ofis Masası Nasıl Tasarlanır?

 

Ofisin dekorasyonu, yapılan işin niteliği ve sunumu bakımından önemli bir rol oynar. İşin akışıyla olan uyumu, kullanım kolaylığı ve göze çarpan dizaynı sayesinde ofisler, ilk izlenim bakımından oldukça önemlidir. Özellikle reklamcılık ya da grafik tasarım gibi sektörlerin yaratıcılığı ve düzeni bu mekanların içerisinde hayat bulur. Ayrıca dekorasyon, yapılan işe gösterilen özeni de simgeler. Bazı dizayn biçimleri personellerin motivasyonunu artırma bakımından da önem arz eder. Bunun için ortama ferahlık veren, ergonomik parçaların ortama yerleştirilmesi gerekir. Alanlar mümkün olduğunca sade ve minimal bir biçimde dekore edildiğinde verimli bir çalışma ortamı sağlanır. Fazlalıklardan uzak minimal tasarımların estetik çizgileri, pratik masa seçenekleriyle bütünleştirildiğinde iş için uygun atmosfer sağlanır. Bu nedenle alandaki mobilyaların renklerini, fonksiyonlarını ve dokularını önceden belirleyerek bir seçim yapabilirsiniz. Ofis masaları mekanı gösteren ve çalışma alanını belirleyen işlevsel mobilyalardır. Onların konuldukları yerler, üretildikleri malzemenin kalitesi ve dokusu son derece önemlidir. Seçeceğiniz sade fakat hakimiyet bildiren bir masa, ofisiniz için gerekli ve uygun donanımlara sahipse iş akışının düzenlenmesine yardımcı olur. Ayrıca masanın üzerinde bulunan unsurların kalabalık bir görünüm yaratmaması için dolaplar, kitaplıklar veya keson gibi yardımcı mobilyalar da kullanabilirsiniz. Bunlar masa üzerindeki yoğunluğu azaltır, mekana özenli, düzenli bir görünüm katar. Ofis mobilyalarını toplu bir biçimde satın almak için ofis masası takımı çeşitlerini inceleyebilir ve bir tercihte bulunabilirsiniz. Ürünlerin boyutlarını, raf adetlerini veya kitaplık gibi bölümlerini inceleyerek ofisiniz için ihtiyacınız olan modellere karar verebilirsiniz. Ürünlerin raf derinliğine, model genişliğine göre kullanımınıza uygun çeşitleri belirleyebilirsiniz. Sade ofisler için tasarlanmış şık, masif mobilyaları alarak çalışma alanınızı düzenleyebilirsiniz. Modern, trend çizgilere sahip ürünleri değerlendirerek ofisinizin görünümünü güçlendirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

WeCreativez WhatsApp Support
Kurslar hakkında sorunuz varsa bana sormaktan çekinmeyin! HIZLICA cevaplıyorum
👋 Merhabalar! Ben Ural HOCA
%d blogcu bunu beğendi: