EĞİTİM FELSEFEMİZ

Tasarım Hedeflerinize Daha Hızlı Ulaşmak için Becerileri ve Güveni Geliştirin

Her Beceri Düzeyi için SOLIDWORKS Kursları

MÜHENDİSLİK EĞİTİMİNİZDEN EN İYİ ŞEKİLDE YARARLANIN
Teknoloji yatırımınızı en üst düzeye çıkarmanın en iyi yolu, çalışanlarınıza da yatırım yapmaktır. Ve mühendisler için en etkili mesleki gelişim kursları, eğitim öncesi ve sonrası kaynaklar ve destek yoluyla anahtar kavramları güçlendiren sürekli eğitim olanakları sağlar.

Bu yüzden size sektördeki en kapsamlı ve esnek eğitim seçeneklerini sunmaya çalışıyoruz. İster sınıfta ister kanepede olsun, ekibinizdeki herkesin bilgi tutmasına ve becerilerini uygulamasına yardımcı olacak bir şeyimiz var.

DERS KATALOĞU

Uzman Sertifikalı Uygulama Mühendislerimiz, daha hızlı ve daha akıllı çalışmaya başlayabilmeniz için tüm kuruluşunuzu hızlı bir şekilde eğitecektir.

Detaylar

İSTEĞE BAĞLI EĞİTİM

Çevrimiçi eğitim platformumuzla mühendislik tasarım hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Detaylar

ÇÖZÜMLERİNİZDEN EN İYİSİNİ ALIN
Kendi hızınızda eğitim kurslarımız, günün her saatinde öğrenme imkanı sunar. Ustalıkla tasarlanmış içerik artık programınıza uygun olarak her zaman, her yerde kullanılabilir.

BAŞARINIZA ADANMIŞ, ÜST DÜZEYDE EĞİTİM
Etkileşimli öğrenme için oluşturulmuş ve derslerden bağımsız, eğitmen liderliğindeki kurslarımız, çevrimiçi eğitim platformumuzda veya yerel sınıflarımızdan birinde uygulamalı, laboratuvar tabanlı eğitim için ayarlanmıştır.

SİZİN İÇİN TASARLANMIŞ EĞİTİM KURSLARI
Ayrıca ekibiniz için çevrimiçi olarak, ofisinizde veya sınıfımızda sunulan özel eğitim kursları da sunuyoruz. Mevcut eğitim içeriğimizi özel öğrenme ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlayabiliriz.

WeCreativez WhatsApp Support
Kurslar hakkında sorunuz varsa bana sormaktan çekinmeyin! HIZLICA cevaplıyorum
👋 Merhabalar! Ben Ural HOCA