Kalıp Tasarımı

İmalat için Tasarım (DFM) analizi, tasarım sürecinin en kritik unsurlarından biridir.

En eski konseptle başlayan ve onu geliştirme sürecine taşıyan eksiksiz bir çözüm sunar. Konseptinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Parçaya kritik bir düşünce süreci uygulayarak, ortaya çıkabilecek herhangi bir sorun olup olmadığını görmek ve bunları ortadan kaldırmak, böylece maliyetli hataların önüne geçmek için çalışıyoruz.

Verimli ve güvenilir bir süreç ortamında yüksek kaliteli bir ürün üretmek için ilk ürün tasarımı aşamasından itibaren müşteri ile bir ortaklık olarak yakın çalışır.

Müşterilerimizle temel fikirleri üzerinde yakın çalışmamız ve uygulanabilir, yenilikçi konseptler üretmemizle tanınırız.

Karmaşık kalıplar tasarlamak için en son 3D modelleme yazılımını kullanan deneyimli bir tasarım ekibimiz var. Tasarım ekibimiz, karmaşık üst düzey üretim kalıplarının tasarımlarını üretmektedir.

Ayrıca, nihai süreçteki olası sorunları öngörmek ve tasarımın optimize edilmesini sağlamak için bir kalıp akışı analizi de sağlıyoruz. Bunun gibi birçok faydası vardır; bir doldurma sırası verir, gaz kapanlarını, çarpıklığı ve kalıplamada sıcak noktaların nerede olacağını gösterir. Ayrıca döngü süresini de tahmin eder.

WeCreativez WhatsApp Support
Kurslar hakkında sorunuz varsa bana sormaktan çekinmeyin! HIZLICA cevaplıyorum
👋 Merhabalar! Ben Ural HOCA