İNTERAKTİF EĞİTİM KAMPANYASI

SOLIDWORKS ONLINE EĞİTİMLERİ

EĞİTİMLERİN TOPLAM DEĞERİ NEDİR?

İnteraktif Eğitim Kampanyası

26 video için tek tek ödeme yaparsanız  | 49,99TL ile 499,999TL | aralığındaki video ücretleri için ortalama ödemeniz gereken 3500TL gibi bir tutar toplam harcama yapmanız gereklidir.

Buradaki fiyatlar tasarımın zorluğu ve eğitim süresine göre kategori ve fiyatlandırılmıştır. Kampanya sayesinde size 3000TL gibi bir indirim yapılmıştır.

Burada indirim büyüklüğü herkesin solidworks programındaki yeteneklerinin geliştirmesi ve vatana millete katma değer sağlayacak tasarımcılar olması hedeflenmektedir.

İNTERAKTİF EĞİTİM KAMPANYASI DAHİL OLAN EĞİTİMLER NELER?

Aşağıdaki tüm eğitimler kampanya dahilindedir. Şuanda 26 video mevcut her hafta yeni bir konu yeni bir video eklenecektir. Bu eklenen videolar sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır. Yapmanız gereken sadece odaklanmak.

Bir güzel haber daha verelim üye olacaklara her hafta yeni bir konu işlenecek bu konuda söz sahibi olabilecekler anket ile istedikleri merak ettikleri konuları da nasıl tasarlanır videosu olarak işleyebiliriz.

 1. Yüzük Tasarımı Nasıl Yapılır
 2. Şarap Kadehi Tasarımı
 3. Şişirme Kalıbı Nasıl Tasarlanır?
 4. Adirondack Sandalye v2
 5. Saç Kurutma Makinesi Tasarımı
 6. SolidWorks ile Yüzük Nasıl Tasarlanır? ( Bayan )
 7. SolidWorks ile Ahşap Sandalye Nasıl Tasarlanır?
 8. Ayakkabı Tabanı Tasarımı
 9. Araç Koltuk Tasarımı
 10. Bilezik Tasarımı Nasıl Yapılır
 11. Dalga Desenli Yüzük Tasarımı
 12. Parçalı Yüzük Tasarımı
 13. Geometrik Taşlı Yüzük Tasarımı
 14. Tarak Tasarımı
 15. Jant Tasarımı
 16. Sprey Şişesi Nasıl Tasarlanır
 17. Koltuk Tasarımı Nasıl Yapılır
 18. Sandalye Tasarımı
 19. Metal Süzgeç Nasıl Tasarlanır
 20. Bain Marie Nasıl Tasarlanır
 21. Mutfak Evyesi Nasıl Tasarlanır
 22. Matkap Nasıl Tasarlanır
 23. Mengene Nasıl Tasarlanır
 24. 4 Gözlü Plastik Kalıp Nasıl Tasarlanır
 25. Sprey Şişesi Nasıl Tasarlanır?
 26. Ofis Masası Nasıl Tasarlanır?

İNTERAKTİF VİDEO ÖRNEĞİ TEST EDİLEBİLİR Mİ?

Örnek bir eğitim videosu da aşağıda paylaşılmıştır. Videolarımız Dünyanın en iyi sunucularında ( WordPress.com ) barındırılmaktadır.

Donma, kopma v.b gibi sorunlar yaşanmamakta bilinmesi gereken sadece sizin bilgisayarınızın internete bağlı olduğu internet altyapısıdır.

Türkiye geneli hesaplandığında ev kullanıcıların %80 internet hızları bu videoları hızlı ve sorunsuz izleme imkanı kılmaktadır. aşağıdaki DEMO eğitim izleme performansı ile aynı tepkiyi verecektir bu yüzden video izlerken kaliteyi test edebilir ve altyapınızın uygunluğu test edebilirsiniz.

 

İNTERAKTİF EĞİTİMLER DETAYLIMIDIR? YOKSA YÜZEYSEL MİDİR?

Türkiye’de hatta dünya genelinde bir çok kaynak vardır ki bu kaynaklar genelde ya yüzeysel anlatılır komutlar yada detay verilmeden bilgisiz bilgili eğitmenler tarafından burada yani SOLIDWORKS UZMANI sitesindeki tüm içerikler detaylı ve kapsamlı olarak anlatılmaktadır.

Detaysız , yüzeysel eğitim videoları ile kendinizi geliştirmeniz mümkün değildir! Biz bu eksikleri çok hızlı şekilde kapatmak adına sizler ile birlikte tüm sektörlere giriş yapacağız ve her konuda bilgi sahibi olmayı hedefliyoruz.

Lütfen aşağıdaki interaktif eğitimin konu başlıklarını ve detaylarını inceleyiniz.

İnteraktif Eğitim Kampanyası
İnteraktif Eğitim Kampanyası

 

İNTERAKTİF EĞİTİMLERİN ÇÖZÜNÜRLÜĞÜ NEDİR?

Tüm videolar 1080px olarak hazırlanmaktadır. Gerçek HD olarak bilinmektedir. Telefon , Tablet , TV ile izleyebilirsiniz.

İNTERAKTİF EĞİTİMLER İNDİRİLEBİLİR Mİ?

Eğitimlerimiz indirilme özelliği yoktur. solidworksuzmani.com web sitesinden kullanıcı adı ve parolanız ile giriş yaptıktan sonra tüm videolara ulaşabilirsiniz.

Eğitim videolarımız telif hakları olduğu için kötü niyetli kullanıcılar takip eden kodlar ile takip edilmektedir. Farklı İP girişi olduğunda ve kullanıcı adı paylaşıldığında abonelik paketiniz iptal edilir ve cezai yaptırımlar uygulanır.

Videoların indirilmesi yada kopyalanması kullanıcı adı ile giriş yapıldıktan sonra mümkün olduğu için kullanıcı adı sahibi tüm cezai şartları karşılayacaktır.

İNTERAKTİF EĞİTİMLER İÇİN REFERANSLARINIZ MEVCUTMUDUR?

Eğitimlerimize sadece türkiye vatandaşları katılmıyor. Yabancı öğrencilerimizde mevcuttur. şuanda 52 ülkeden 2000+ üzerinde öğrencimiz sistemi kullanmaktadır. sizleride bu büyüyen ailede görmek isteriz.

İnteraktif Eğitim Kampanyası
İnteraktif Eğitim Kampanyası

 

52 ülke , 14 farklı dilde öğrenci

YURT DIŞINDA YAŞIYORUM KAMPANYA BENİM İÇİN GEÇERLİ Mİ?

Kampanyamız yurt içi ve yurt dışında yaşayanlara uygundur. Üyeliğinizi satın aldıktan sonra eğitimleri izleyebilirsiniz.

İNTERAKTİF EĞİTİM KAMPANYASI ÜCRETİ HAKKINDA!

 • 1 Aylık 50TL 1 Yıllık 500TL Yıllık abonelik yapan kursiyerlerimiz için aylık ödemeleri 2 AY HEDİYE olarak belirlenmiştir.
 • 12 x 50 TL TOPLAM: 600TL  yerine 500TLödeme yapan tüm kursiyerler bu kampanyadan yararlanabilirler.

İNTERAKTİF EĞİTİMİ TAKSİTLE ALABİLİR MİYİM?

İnteraktif Eğitim Kampanyası kredi kartı ile satın alınabilir. Bankaların komisyon ve vade oranları alıcı yani kursiyer tarafından karşılanmaktadır.

İNTERAKTİF EĞİTİMİ NASIL SATIN ALABİLİRİM?

Aşağıdaki videodaki gibi İNTERAKTİF EĞİTİM Almak İstiyorum sekmesi ile satın alma talebinizi bize iletebilirsiniz.

İNTERAKTİF EĞİTİM SATIN ALMA FORMU ( tıklayın )

WeCreativez WhatsApp Support
Kurslar hakkında sorunuz varsa bana sormaktan çekinmeyin! HIZLICA cevaplıyorum
👋 Merhabalar! Ben Ural HOCA