Ofis Masası Nasıl Tasarlanır?

İstek Listesi Paylaş:
Kursu Paylaş
Sayfa Bağlantısı
Sosyal Medyada Paylaşım

Kurs Hakkında

Ofis Masası Nasıl Tasarlanır?

Ofis Masası Nasıl Tasarlanır?

Ofis Masası Nasıl Tasarlanır?
Ofis Masası Nasıl Tasarlanır?

Herkese merhaba bu eğitim videomuz ile Ofis masası nasıl tasarlanır? eğitim videosu sayesinde sizlerde benzer tasarımları solidworks programı ile hızlı ve hatasız olarak tasarlayabileceksiniz.

Ofis Masası Nasıl Tasarlanır? Eğitim videom ile birbirinden farklı bir kaç tasarımın çok detaylı olarak solidworks programı arayüzü ile doğru tasarım teknikleri sayesinde hatasız üretime uygun olarak nasıl tasarlandığını öğreneceksiniz.

Ofis Mobilyası Nedir ?

Genel olarak ofis mobilyaları iş yerlerinde ve ev ortamında kişilerin zevk ve ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan kolaylıkla taşınabilen eşyalardır.

Mobilyalar, tasarımlarına göre birçok çeşide ayrılmaktır. Ofis mobilyaları, çocukları yönelik mobilyalar, evlere göre tasarlanan mobilyalar ve bahçe mobilyaları şeklinde olmaktadır.

Ofis mobilyaları tasarımlarıyla iş yerlerinde göze hitap etmektedir. Ofis mobilyaları sektöründe müşteri memnuniyetini en üst seviye de tutma gayreti içerisindeyiz.

Online Sayfamızda Ofis mobilyaları alanında en fazla tercih edilen markalara yer verilmektedir.

Firma olarak ofis mobilyaları kapsamında yönetici mobilyaları, doğal kaplamalı, lake, laminant, cam olarak ayrıca çoklu çalışma grupları, yönetici ve personel çalışma koltukları, büro mobilyası, kanepe ve bekleme grupları, çelik dosya, soyunma dolapları, kartoteks dolapları, metal ofis masa ve dolapları, compact arşivleme sistemleri, ahşap ve metal aksesuarlar, sehpalar, askılıklar, kürsülerin satışını devam etmekteyiz.

ofis mobilyaları alanında gelişen teknolojiyi takip ederek bu yenilikleri ürün çeşitlerimize de yansıtmaktayız.

Ofis mobilyalarına yönelik işlerde teknoloji ne kadar gelişirse kullanılan malzemelerde o kadar değişiklik gösterebilmektedir.

Ofis Takımı Seçerken Nelere Dikkat Edilir?

Ofis takımı seçerken meslekten büro yoğunluğuna kadar pek çok faktör aşikar bulundurulmalıdır. Mesleğin gereksinimlerine yanıt veren masa takımlarının seçilmesi lazım olur.

Özellikle iş yoğunluğunun çok olduğu mesleklerde geniş masalar daha işlevsel bir kullanım sunmuş olduğu amacıyla tercih edilir.

Ofis masa takımı seçerken mobilyanın kullanışlılığını aşikar bulundurmak lazım olur. Çekmeceler ve raflar ile desteklenen takımlar, lüzumsuz dağınıklığı ortadan kaldırarak tertipli bir çalışma kısmı oluşturmanıza yardım edecektir ve böylelikle iş verimliliğini arttıracaktır.

Tekerlek ile desteklenen sehpa ve dolaplara sahip setler, büro içerisinde rahat hareket etme imkân verecektir.

Ofis Masa Takımı Ölçüleri Nedir?

Ofis masa takımı ölçüleri, mahsul modeline göre değişiklik gösterir. Geniş büro masaları 200 x 90 x 75 cm ölçüleri ile alıcıya sunulurken mamül’ler arasında daha büyük masalara dahi ulaşmak mümkün olabilir. Komodin ile sarf edilen L masa tiplerinde şayet 80 x 50 x 03 cm ölçülerine sahip komodin üst tabla modelleri, daha geniş masalara sahip olmanıza olanak tanır.

Çekmeceli klasik masa modelleri şayet 160 x 75 x 75 cm standart ölçüleri ile her büro tarzında kullanılabilen modeller olur. Sehpa, komodin, kitaplık, etajer ve dosya dolapları şayet mahsul modeline göre değişen ölçülere sahiptir.

Ofis Masa Takımı Fiyatları Nasıl Değişir?

Ofis masa takımı fiyatları, içerdiği parça adedi ve markası ile birlikte değişir. Sehpa ve masadan meydana gelen çift takımlar, çekici fiyatları ile geniş bir alıcı kesimine seslenme eder. Dolap yahut kitaplık içeren üçlü takımlar şayet mahsul ölçüleri ve nitelik ile orantılı fiyatlara alıcıya takdim edilir.

Kaliteli kaplamaları ve işlevsel tasarımları ile en mühim üçlü setleri dahi değişik bedel seçenekleri ile bulabilirsiniz. Çok parçalı masa takımlarında fiyatlar üst bütçelere seslenme eder.

Dört, beş yahut altı parçadan meydana gelen masa takımları, modeli ve niteliği ile bedel yönünden değişiklik gösterir. Özellikle kitaplık içeren idareci masa setleri, çağdaş tasarımları ile dikkatleri çeker.

Ofis Mobilyaları Neleri Kapsar?

Ofis mobilyaları başlı başına çok büyük bir sektördür. İçerisinde makam masa takımları, ofis koltukları, çelik dolaplar, kürsüler, bankolar, ofis kanepeleri, cafe mobilyaları, askılıklar, ofis aksesuarları, ofis dekorasyonlarını ve daha birçok grubu bünyesinde barındırır. Özel ölçülü mobilyalar ve koltuklarda yerinize uygun bir şekilde yapılmaktadır.

Büro mobilyaları farklı renk alternatiflerinin bol olduğu bir sektördür. Mobilyalarınızı ve koltuklarınızın seçiminde yüzlerce renk içerisinden mekanlarınıza en uyumlu alternatifleri en iyi biçimde değerlendirin.

Çünkü vaktimizin en büyük kısmını evlerde değil iş ortamlarında harcamaktayız. onun içindir ki sizi en iyi şekilde motive edecek ofis mobilyanızı, büro koltuklarını, kanepe takımlarını seçerken çok dikkatli olmalısınız.

 

Daha Fazla

Ne öğreneceksin?

  • Ofis Mobilyası Tasarımı
  • Etkili Tasarım Teknikleri

Course Content

Student Ratings & Reviews

Henüz yorum yapılmadı
Henüz yorum yapılmadı

Tüm önemli yerinde etkinlikler için push bildirimleri almak ister misiniz?

WeCreativez WhatsApp Support
Kurslar hakkında sorunuz varsa bana sormaktan çekinmeyin! HIZLICA cevaplıyorum
👋 Merhabalar! Ben Ural HOCA