Ayakkabı Tabanı Tasarımı

İstek Listesi Paylaş:
Kursu Paylaş
Sayfa Bağlantısı
Sosyal Medyada Paylaşım

Kurs Hakkında

Ayakkabı Tabanı Tasarımı

Bu eğitim videomuzda Ayakkabı Sektöründe en önemli yere sahip olan Ayakkabı Tabanlarını konu alıyorum.

Dünyada bir çok ayakkabı markası mevcut ve aralarında rekabet içinde olduklarını tahmin edebilirsiniz.

Bu rekabetin içinde en çok öneme sahip olan kişiler tahmin edersiniz ki Tasarımcılardır.

Sizlerde SolidWorks Uzmanı olarak bu sektörlerde kendinize iş olanakları açabilirsiniz.

Bu yüzden bu eğitim videomuzu dikkatlice inceleyip tasarım tekniklerini uygulayarak kendinize değer katabilirsiniz.

 

SolidWorks Uzmanı olarak sizlere hemen hemen her gün farklı bir sektör için hazırladığımız eğitim içerikleri ile kişisel gelişimlerinize destek olamaya ve sizlerin iş görüşmelerinde donanımlı bir hale gelmeniz için nasıl tasarlanır eğitim serileri ile desteklemekteyiz.

Sizlerin yapması gereken sadece günde 1 saat eğitim videolarını izlemek ve akabinde ise bu eğitim içeriğinde anlatılan tasarım tekniklerini uygulamak, Biliyorsunuz ki kurs ortamında bu tarz eğitimler hocanın anlatım hızı ile ilişkilidir. Bu eğitim serisinin en büyük avantajı izle ve durdur ve uygula mantığı olmasıdır.

Adım adım öğrenmenin en güzel yolu olan bu eğitim serileri ile tasarıma ilgi duyduğunuz alanlardaki eğitim videolarımızı satın alarak kendinizi geliştirmeye ve yeni tasarım teknikleri öğrenerek güncel hayatta benzer tasarımlara uygulayabilmeniz an meselesi.

Ural Çelik olarak bir çok sektörde çalışmanın verdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile en doğru tasarım tekniklerini eğitim videolarımda bulabilirsiniz. Unutmamanızı istediğim bir konu var oda zaman yönetimidir. Firmalarda bir projenin bir tasarım süresi , bir imalat süresi ve birde montaj süresi vardır. Bu sürelere tutturamadığımız zaman herşey sarpa saracaktır. Bu yüzden 15 gün tasarım süresi olan bir işi 10 günde çizdiğinizi kalan 5 gün sürede kendinizi daha fazla geliştirerek hep bir adım önde olmak adına stressiz bir ortamda verimli işler yaparak çalıştığınız bir ortam yaratmak yada yaratmamak sizin elinizdedir.

Tasarıma ilgi duyan her hangi bir kişi solidworks programını çok kısa bir sürede öğrenebilmektedir.  Bunun için ister online eğitim alsın ister ise özel ders alsın burda mezuniyetin bir önemi yoktur. Ve bir çok kişi kurs araştırırken belge yada sertifika veriyor musunuz? diye soru sormaktadır. Alsında soru sorulması gereken en son konudur bu şu şekilde örnekleyebiliriz;

Bir iş görüşmesine 2 kişi başvurduğunu düşünelim. Bu kişilerden bir tanesi SERTİFİKA ve BELGE sahibi olsun. Diğer kişi ise eğitimi sağlam olsun. Bunlara bir parça veriliyor işe alım için solidworks seviyelerini ölçmek adına bütün firmalar bunu yaptırıyor bu arada. Sertifikalı ve belgeli olan kişi çizemiyor ve işe Sertifikasız kişi alınıyor.

 

Yukardaki örnekte göreceğiniz üzere ilk sorulması gereken eğitimi kim veriyor? bu eğitim sonrasında benim seviyem ne olacak? bir firmaya gittiğimde bana verilen parça zor kolay ayrıştırmadan çizebilecekmiyim? gibi sorular sorulması sertifikadan daha önemlidir! Sertifika daha çok kamu kuruluşlarında çok sorulan bir belgedir. Özel sektörde solidworks iyi bilen kişi işi alır!

 

Ayakkabı Tabanı Tasarımı , Ayakkabı Tabanı Tasarımı

Daha Fazla

Course Content

Student Ratings & Reviews

Henüz yorum yapılmadı
Henüz yorum yapılmadı

Tüm önemli yerinde etkinlikler için push bildirimleri almak ister misiniz?

WeCreativez WhatsApp Support
Kurslar hakkında sorunuz varsa bana sormaktan çekinmeyin! HIZLICA cevaplıyorum
👋 Merhabalar! Ben Ural HOCA