3D Katı Modelleme

3D KATI MODELLEME

3D Katı Modelleme
3D Katı Modelleme

3D KATI MODELLEME

Kavramsallaştırın, yaratın ve hatasız üretin

3D CAD modelleme hizmetlerimiz aracılığıyla gelişmiş tasarım iletişimi ile tasarımcılarınızı ve üretim mühendislerinizi yakınlaştırın. Endüstriyel tasarımcılar ve üretim ekipleri arasındaki iletişimi kolaylaştırmak için katı ve yüzey ürün modelleri hassas bir şekilde geliştiriyoruz.

CAD mühendislerimiz, DXF dosyaları ve .dwg dosyaları oluşturmaktan tekrarlayan tasarım görevlerini otomatikleştirmeye kadar, gelecekteki tasarım yeniden mühendisliği ve geliştirmesi için dijitalleştirilmiş 3B modeller sunmaya kararlıdır.

3D CAD MODELLEME HİZMET ALANLARIMIZ

 • Montajlı parça modelleri
 • Endüstriyel tesis yerleşimleri
 • Sac metal parça tasarımları
 • Kaynaklı yapılar, çerçeveler ve tabanlar
 • Boru ve boru tasarımı
 • 3D’ye P&ID dönüştürme
 • 2B CAD ve eskizleri dönüştürme
 • CAD’e bulut taraması yapın
 • Tel çerçeve modelleme
 • Ismarlama mobilya 3D modeller
 • Millwork ve vaka çalışması modelleri
 • IGES/STEP nötr formatlı dosyalar

15 yılı aşkın CAD dış kaynak kullanımı deneyimi, derin etki alanı uzmanlığı ve kalifiye endüstri ve makine mühendisleri ile desteklenerek, atölye genelinde mühendislik mükemmelliği sağlıyoruz.

PAZARLAMA ARAÇLARI VE YATIRIMCI SUNUMLARI İÇİN 3D KATI MODELLEME

İster emlak geliştiricisi olun, ister masa oyunu tasarımcısı olun, kendi cebinizi çok derinden kazmaya başlamadan önce yatırımcılardan finansal destek almak genellikle önemlidir. 3B modeller ve animasyonlar, ürününüzün değerini net bir şekilde iletmenize olanak tanıyan uygun maliyetli pazarlama araçlarıdır.

Bir resim bin kelimeye bedelse, gerçekçi bir 3D render bir milyona bedel olmalıdır. 3D işleme, yukarıdaki motosiklet gibi bir 3D modeli 2D görüntüye dönüştürür ve diğer yöntemlerle kolayca elde edilemeyen inanılmaz derecede fotogerçekçilik sunar.

Karmaşık algoritmalar, bir görüntünün pencerenizin dışındaki dünya kadar gerçek görünmesini sağlayabilecek son derece ikna edici ışık, gölge ve yansıma simülasyonları üretir. Hedef mutlak gerçekçilik olduğunda, gidilecek yol 3D işlemedir.

OYUN ENDÜSTRİSİ İÇİN 3D MODELLEME

Video oyunu sektörü , bir önceki yıla göre yüzde 18 artışla 43,8 milyar dolar gelir elde etti. Bu gelir, film endüstrisinin gelirini aştı. Bu nedenle, eğlence söz konusu olduğunda, müşteriler oyun oynamaya yatırım yapıyor. Birçok stüdyo, izleyicileri meşgul etmek için mümkün olanın sınırlarını zorlayan benzersiz ve büyüleyici oyun deneyimleri yaratmak için 3D modellemeyi kullanıyor.

Oyun stüdyoları, oyunlara hayat vermek için, oyuncular için fotoğraf gerçekliğine yakın ve ilgi çekici grafikler oluşturmanın yaratıcı yollarından yararlanıyor. Bu tüketiciler ister sıradan mobil oyun tutkunları ister sıkı grafik meraklıları olsun, 3D modelleme oyun endüstrisinde sıcak bir metadır.

Günümüz tüketicileri, kendilerini hikayenin içine çeken gerçeğe yakın grafikler görmek istiyor. Bu nedenle, film ve televizyon gibilerle rekabet edebilmek için stüdyolar, 3D modellemenin oyunlarını bir sonraki seviyeye taşıyabileceğini kabul ediyor.

3D KATI MODELLEME HİZMETLERİ

3D katı modelleme, tüm sihrin başladığı yerdir. İster tüm montajların ister tek tek parçaların modellenmesi olsun, bu tasarım hizmeti nihai ürünün nasıl görüneceğine dair gerçekçi bir fikir sağlar ve nihai montajın herhangi bir parçası için tasarım, simülasyon ve üretime rehberlik ederek oraya ulaşmak için gerekli yol haritasını sağlar.

Bu süreç boyunca, ürünün üretimi hakkında bilinçli kararlar verirken, verimliliği ve üretime sorunsuz geçişi sağlamak için kullanılacak üretim sürecini göz önünde bulundurarak CAD çizimlerinin oluşturulması yoluyla ürünün tasarımının mükemmelleştirilmesine yardımcı oluyoruz.

CAD tasarımcılarımız ve mühendislerimiz, çok çeşitli ürünler, endüstriler, uygulamalar ve yenilikçi kullanımlar için çarpıcı 3B modeller oluşturmak üzere katı ve yüzey modelleme araçlarını kullanarak sizinle yakın bir şekilde çalışır.

3D CAD modelleme teknolojisini kullanarak, aynı zamanda değerli zaman ve kaynaklardan aynı anda tasarruf ederek, her boyuttaki parça ve değişken karmaşıklıktaki montajları geliştirme sürecini hızlandırabiliyoruz.

CAD çizimcilerimiz öncelikle SolidWorks olarak bilinen bir katı modelleme yazılımı kullanır, ancak Inventor’da da modelleme yapabilir. Hayalinizi gerçeğe dönüştürmek için 3D CAD Çizim Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

MEKANİK PARÇA MODELLEME HİZMETLERİ

MEKANİK PARÇA MODELLEME
MEKANİK PARÇA MODELLEME

3D Parça Modelleme Hizmetlerimiz, otomobiller, makineler, takım tezgahları, plastik bileşenler vb. için 3D bileşen modellemeyi içerir. Makine Mühendisleri ve Teknik ressamlardan oluşan ekibimiz, kavramsal çizimler ve eskizlerden, yüzey modellemesinden ve tersine mühendislikten yararlanarak karmaşık mekanik parçaları modelleyebilir.

MONTAJ MODELLEME HİZMETLERİ

Üretim sürecinin tolerans gereksinimlerini karşılayan Montaj Modelleme Çözümleri sunuyoruz. Mühendislerimiz, ilgili tüm parçaların uygun uyumunu, biçimini ve işlevini gösteren son montajın 3D modelini oluşturma konusunda uzmandır.

MONTAJ MODELLEME HİZMETLERİ
MONTAJ MODELLEME HİZMETLERİ

ÜRÜN MODELLEME HİZMETLERİ

ÜRÜN MODELLEME HİZMETLERİ
ÜRÜN MODELLEME HİZMETLERİ

Ürün Modelleme Hizmetlerimiz, mobilya, oyuncak, plastik ürünler, cam ürünler, spor malzemeleri, mekanik aletler vb.’nin 3D modellemesini içerir. Hizmetlerimiz mühendislik tasarım firmaları, müteahhitler, imalatçılar ve sac metal ve yapı ürünü üreticileri tarafından kullanılabilir.

ENDÜSTRİLER

Çeşitli Sektörler ve Endüstriler için Mekanik 3D Modelleme Hizmetleri

 • otomobiller
 • Ağır Makine
 • Endüstriyel Tesisler
 • OEM ve Ekipman üreticileri
 • Yapı Ürünleri üreticileri
 • Ahşap ve Metal Mobilya üreticileri
 • Fabrikasyon Metal ve Alaşım üreticileri
 • Petrol gazı

TASARIM ONAYI

Bir 3D modelde sağlanan yüksek düzeyde ayrıntı, bir tasarımın tam istediğiniz gibi olup olmadığını görselleştirmeyi ve doğrulamayı çok daha kolay hale getirir.

ÜRETİMDE HATA İÇİN AZALTILMIŞ POTANSİYEL

Mevcut bir 3D model ile üreticiler, belirsiz bir 2D çizim üzerinde tahminde bulunmak yerine belirli boyutları alabilir ve modele referans verebilir.

KOLAY TASARIM GÜNCELLEMELERİ

3B model kullanmak, tasarım güncellemelerini uygulamayı ve bir montajdaki tüm parçaları nasıl etkilediğini görmeyi kolaylaştırır.

ÇOK AMAÇLI

Bir 3B model oluşturulduktan sonra, istenirse 2B Çizimlerin oluşturulması veya pazarlama için kullanılabilecek görselleştirmeler ve animasyonlar gibi çeşitli süreçler için başlangıç süreci olarak kullanılabilir.

ÜRÜN GELİŞTİRME İÇİN 3D MODELLEME

Dijital çağda, 3D modelleme tasarımı, ürün tasarımı ve geliştirme sürecinin kesinlikle merkezi haline geldi. 3D baskı ile, yetenekli 3D modelleme uzmanlarına duyulan ihtiyaç, üretim aşamasına kadar uzanmıştır.

3D baskıya yönelik olmayan ürünler bile, minimum genel maliyetle birkaç yinelemeden kolayca geçebilen işlevsel prototipleri hızla oluşturmak için katmanlı üretimin kullanıldığı hızlı prototipleme verimliliğinden yararlanır.

Doğru modelleme, tüm 3B tasarım projelerinin merkezinde yer alır. Tasarımcılarımız, ürünün sonunda gerçek dünyada alacağı şeklin ortaya çıkmasına yardımcı olmak için buluşlarının gerçekçi 3D modellerini üretmek için genellikle müşterilerle birlikte çalışır.

Bir fikrin kağıt üzerinde değil de üç boyutlu bir ortamda nasıl görüneceğini görmek, yaratıcı süreçte çok değerli bir adımdır.

Ürününüzün gerçekçi bir şekilde işlenmesi, sorunları erkenden belirlemenize ve potansiyelleri tasarlamanıza yardımcı olacak ve prototip oluşturmaya başladığınızda bir kılavuz görevi görecektir.

TASARIMI YARATIN! SADECE HAYAL ETMEYİN

Projeniz hakkında bize ulaşın ; işimizin kendisi için konuşmasına izin veriyoruz.

WeCreativez WhatsApp Support
Kurslar hakkında sorunuz varsa bana sormaktan çekinmeyin! HIZLICA cevaplıyorum
👋 Merhabalar! Ben Ural HOCA